Garou

Koncert Garou już w marcu!

Trasa koncertowa Garou po Polsce obejmuje koncerty we Wrocławiu (21.03), Poznaniu (22.03), Szczecinie (24.03), Gdyni (26.03), Krakowie (28.03) i Warszawie (29.03). Piosenkarz wystąpi również w Bydgoszczy (06.04)!

Garou w Polsce

źródło: garouofficiel.com

Już w sobotę, 28. marca, Garou zaśpiewa w ICE Kraków Congress Centre, a dzień później, w niedzielę, piosenkarz wystąpi dla publiczności zgromadzonej w warszawskiej Hali Torwar. W Wielkanocny poniedziałek Garou będzie śpiewał dla fanów w Bydgoszczy w Hali „Łuczniczka”.

Początkowo trasa koncertowa Garou po Polsce miała obejmować tylko siedem koncertów, jednak w związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów kanadyjskiego artysty, zdecydowano o dodatkowym występie w Bydgoszczy. Dla fanów jego niezwykłego głosu to wyjątkowa okazja, by na żywo posłuchać największych hitów Garou.

Quasimodo i Celine Dion

Garou naprawdę nazywa się Pierre Garand i urodził się w 1972 r. w kanadyjskim Sherbrooke. Od najmłodszych lat interesował się muzyką, a w pierwszym zespole – Windows & Doors – zaczął występować już w czasach szkolnych. Jego kariera nabrała rozpędu po występie na imprezie Młodych Talentów Shelbrooke Liquor Store oraz założeniu zespołu The Untouchables, chociaż prawdziwym kamieniem milowym był dla niego angaż

do roli Quasimodo w spektaklu Notre-Dame de Paris. Swoim głosem oczarował publiczność, a o jego występach rozpisywały się gazety. Piosenki z musicalu, na czele z „Belle”, zapewniły Garou sukces we francuskojęzycznym świecie. Na piosenkarza zwróciła uwagę Celine Dion, która zdecydowała się wystąpić z nim w duecie. Debiutancki album Garou, „Seul”, na którym znalazł się utwór „Sous le vent” śpiewany wraz z Celine Dion, zyskał ogromną popularność. We Francji krążek zyskał status diamentowy, a w Polsce – platynę.

Największe hity na żywo!

Również kolejne albumy piosenkarza, „Reviens”, „Garou” oraz anglojęzyczne „Piece of My Soul”, „Rhythm & Blues” czy wreszcie najnowszy „Au milieu de ma vie” zdobyły wielkie uznanie wśród fanów. Wśród znanych każdemu hitów piosenkarza warto wymienić chociażby „Seul”, „Gitan”, „Je n`attendais que vous”, „Reviense” czy „Burning”. Nadal można kupić bilety na koncerty Garou w cenie od 139 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 4 =

*